19 kwietnia 2024
Szukaj
Close this search box.

Ebury: Pomagamy firmom spełniać ambicje

Ebury świadczy usługi finansowe, specjalizuje się w zarządzania ryzykiem walutowym. Pomaga firmom niwelować granice i spełniać swoje ambicje.

Ebury to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii. Została założona w 2009 roku w Londynie. Z powodzeniem rozwijała się na rynku. Obecnie oferuje swoje usługi finansowe dla przedsiębiorstw na całym świecie.

Szefowie Ebury mówią o firmie:

Ułatwiamy handel międzynarodowy, czyniąc go bardziej dostępnym, prostym i spersonalizowanym. Wierzymy w świat, w którym każda firma, niezależnie od wielkości, powinna móc realizować transakcje globalne z taką samą łatwością i pewnością, jak w handlu lokalnym. Łączymy naszą autorską platformę, obszerną ekspertyzę oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania, aby pomóc firmom niwelować granice i szybciej spełnić swoje ambicje.

Ebury to firma świadcząca usługi finansowe, specjalizująca się w obszarze zarządzania walutami i międzynarodowymi płatnościami dla przedsiębiorstw. Oferuje rozwiązania z zakresu wymiany walut, transferów międzynarodowych oraz zarządzania ryzykiem walutowym. Wspiera firmy w efektywnym funkcjonowaniu na rynkach międzynarodowych.

O możliwościach współpracy z firmą mówi Mateusz Cichy, dyrektor Działu Współpracy Partnerskiej:

Partner portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.