20 kwietnia 2024
Szukaj
Close this search box.

Drony w rolnictwie – zobacz pokaz

Drony w rolnictwie: zobacz pokaz bezzałogowych statków powietrznych na lądowisku Milewo koło Płońska, w czwartek 8 lutego. 

Rolnictwo to jedna z dziedzin, w której drony mogą znaleźć zastosowanie. Jakie? Można się przekonać podczas pokaz bezzałogowych statków powietrznych na lądowisku Milewo koło Płońska. Drony w rolnictwie – pokaz już w czwartek 8 lutego od godziny 11

Organizatorzy wspólnie z Płońską Izbą Gospodarczą zamierzają zaprezentować drony rolnicze i opryskowe oraz helikoptery bezzałogowe. 

Agenda wydarzenia: 

  •  rejestracja gości 11.00-11.30
  • powitanie gości i przedstawienie firm: Agrodron i Unmanned Helicopters 11.30 – 12.00
  • prezentacja dronów rolniczych firmy Agrodron 12.00 – 12.30
  • przerwa kawowa 12.30 – 13.00
  • prezentacja helikopterów bezzałogowych firmy Unmanned Helicopters 13.00 – 13.30
  • networking 13.30 – 15.00

Informacje o organizatorach: 

Agrodron sp. z o.o. – firma technologiczno-agronomiczna skupiająca swoją działalność wokół usług dla rolnictwa wykonywanych przy wykorzystaniu dronów. Ponadto ma ponad 5-letnie doświadczenie w pracy z dronami opryskowymi. W efekcie milion hektarów obrobionych przy użyciu tych dronów.

Unmanned Helicopters sp. z o.o. – polski producent bezzałogowych helikopterów zaprojektowanych i zbudowanych od podstaw przez zespół doświadczonych inżynierów z sektora lotniczego. Bezzałogowe helikoptery wyróżnia przede wszystkim odporność na wiatr. Ponadto bardzo duży udźwig w stosunku do masy własnej i dłuższy czas lotu. Sprawdzają się w przypadku inspekcji technicznych np. farm wiatrowych czy linii wysokiego napięcia.

Partnerami wydarzenia są również: 

  • Nadleśnictwo Płońsk 
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego 
  • Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa 

Podsumowując: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wiadomość rejestracyjną (imię i nazwisko każdego z uczestników) na adres info@flyagrodrone.com o tytule „Rejestracja”. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.  

Zobacz: https://flyagrodrone.com/

Porównaj: https://www.pprol.pl/rolnictwo-4-0/

Partner portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.