17 czerwca 2024
Szukaj
Close this search box.

Władysław Grochowski zdobywcą Oscara biznesu

Nigdy nie przeczytał żadnego biznesplanu. Działa głównie na podstawie emocji i intuicji. Władysław Grochowski - zdobywca Oscara biznesu.

Władysław Grochowski, założyciel i Prezes ARCHE SA, został laureatem nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Kulczyka. To wyróżnienie, które często określane jest mianem „biznesowych Oscarów”. Grochowski otrzymał je w kategorii SUKCES za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego.

Grupa Arche działa 30 lat. Jej prezesem i założycielem jest Władysław Grochowski – przedsiębiorca deweloper mieszkaniowy i hotelowy. Specjalizuje się w rewitalizowaniu zabytkowych budynków takich jak zamek w Janowie Podlaskim czy pałac i folwark w Łochowie. Gdyby nie pracował w branży nieruchomości, byłby… rolnikiem. Zresztą cały czas nim jest, na gospodarstwie pod Lublinem hoduje daniele.

Władysław Grochowski otrzymał nagrodę za swój nieustający wkład w rozwój polskiej gospodarki. Realizując innowacyjne i odważne projekty biznesowe, które znacząco przekształcają krajobraz polskiego biznesu. Jego praca i determinacja w dążeniu do doskonałości są inspiracją dla wielu przedsiębiorców i liderów biznesowych. Styl pracy ma nieszablonowy. Pracuje tylko trzy-cztery dni w tygodniu. – Po co ja jeden mam tym wszystkim zarządzać, skoro mam tylu świetnych ludzi. Ja mam gdzieś na końcu tylko cyferki – mówi Grochowski. Zdradza też, że nigdy nie przeczytał żadnego biznesplanu, ale działa głównie na podstawie emocji i intuicji.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskiej scenie biznesowej. Przyznawana jest wybitnym przedsiębiorcom, wizjonerom oraz działaczom społecznym, którzy swoją działalnością wywierają trwały wpływ na rozwój polskiego rynku. Wyróżnienie to jest dowodem uznania dla osób, które nie tylko osiągają sukcesy komercyjne, ale również przyczyniają się do budowania lepszego jutra.

Zobacz też: https://www.pprol.pl/pomagaja-uchodzcom-z-ukrainy/

Reklama

Najczęściej czytane

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.