21 maja 2024
Szukaj
Close this search box.

Wspólnie tworzymy sektor spożywczy! 31 maja – Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego

Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego, to dobra okazji do tego, aby podkreślić rolę producentów, przedsiębiorców, pracowników i osób współtworzących sektor rolno- spożywczy - pisze w liście otwartym do przedstawicieli sektora spożywczego prezes Zarządu Polskiej Izby Makaronu Marek Dąbrowski.

Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego, to dobra okazji do tego, aby podkreślić rolę producentów, przedsiębiorców, pracowników i osób współtworzących sektor rolno- spożywczy – pisze w liście otwartym do przedstawicieli sektora spożywczego prezes Zarządu Polskiej Izby Makaronu Marek Dąbrowski.

Znaczenie każdego z Nas w procesie tworzenia produktów spożywczych, dystrybucji i dalszej sprzedaży jest bardzo ważne dla naszej gospodarki i konsumentów, którzy nam zaufali. Producenci makaronów zrzeszeni w Polskiej Izbie Makaronu każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby do Państwa domów za pośrednictwem sieci handlowych i sklepów trafiał wartościowy i pełen walorów smakowych produkt jakim jest makaron. – podkreśla Marek Dąbrowski.

W Polsce w przemyśle spożywczym pracuje ponad 500 tysięcy osób. Dziś szczególnie życzę wszystkim którzy współtworzą ten sektor wytrwałości i solidarności w tych trudnych czasach. – dodaje.

Polska Izba Makaronu współdziała w tworzeniu warunków sprzyjających wszechstronnej działalności gospodarczej. Do naszych zadań należy aktywne włączanie się i współpraca na rzecz prowadzenia merytorycznego dialogu wokół wyzwań w sektorze spożywczym, a także podejmowanie wspólnych działań promocyjnych polskich produktów – makaronów. – zapewnia Marek Dąbrowski.

Dziękujemy Wam za codzienne zaangażowanie i wspólną pracę. Razem tworzymy sektor spożywczy. – kończy list otwarty prezes Zarządu Polskiej Izby Makaronu.

Reklama

Najczęściej czytane

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.