17 czerwca 2024
Szukaj
Close this search box.

Poznaj Dobrą Żywność – zapraszamy na piknik

Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności. Organizatorzy zapraszają w niedzielę 26 maja na zielony Służewiec. Moc atrakcji!

Wesoły i smaczny piknik w niedzielę 26 maja 2024 r. w godzinach 11-18 na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie. 26 maja w otoczeniu zielonego Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

Wystawcy z całego kraju zaprezentują produkty wysokiej jakości wyróżnione znakami jakości, w tym znakiem Poznaj Dobrą Żywność. Będą produkty tradycyjne, regionalne i ekologiczne, ze znakiem PRODUKT POLSKI. Prezentacje produktów, degustacje, konkursy, pokazy i warsztaty kulinarne to tylko niektóre z atrakcji, które zaoferują gościom wystawcy i organizatorzy. Będzie można skosztować i zakupić m.in. najlepsze produkty mięsne, mleczarskie, warzywne oraz owocowe.

Ciekawe i różnorodne atrakcje

Dla najmłodszych zaplanowano mnóstwo gier i zabaw tematycznych. Czekają na Was animatorzy, którzy prowadzić będą kreatywne zajęcia plastyczne z plecenia wianków z kwiatów. Nie zabraknie również zawodów Hobby Horse, malowania twarzy, pokazów baniek mydlanych oraz iluzjonisty. W programie pikniku znajdują się również warsztaty kulinarne dla najmłodszych prowadzone przez znanego szefa kuchni. Zapraszamy także do dmuchanego placu zabaw.

W strefie muzealnej obejrzymy wystawę polskich zabytkowych maszyn i urządzeń rolniczych. Zaprezentowana zostanie także oferta edukacyjna dotycząca obrzędów i tradycji życia na wsi. Jedną z atrakcji pikniku będzie przejazd zabytkowych maszyn.

Specjalnym wydarzeniem pikniku będą gonitwy koni o Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz o Puchar Prezydenta m.st. Warszawy.

Przyjdź i spędź smacznie czas w otoczeniu zielonego Służewca!

Start w niedzielę o godzinie 11.

Reklama

Najczęściej czytane

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.