9 czerwca 2026

II Kongres Miasta dla Suwerenności Żywnościowej

II Kongres Miasta dla Suwerenności Żywnościowej

W dniach 17-18 czerwca 2026 r. w Krakowie odbędzie się II Kongres “Miasta dla Suwerenności Żywnościowej”. Jest to przestrzeń dla samorządów, rolników, ekspertów, przedstawicieli świata nauki, biznesu oraz działaczy społecznych pracujących nad przyszłością lokalnych systemów żywnościowych. Wśród tegorocznych tematów poruszony zostanie etos pracy i duma z pracy z żywnością. Punktem wyjścia do rozmowy będzie młode […]

Konges Miasta dla Suwerenności Żywnościowej

Konges Miasta dla Suwerenności Żywnościowej

Miasta i wieś mają wspólny cel. Jest to bezpieczna Polska. Ważnym elementem naszego bezpieczeństwa jest rolnictwo. Bez polskiej żywności będziemy zależni od międzynarodowych korporacji i niespokojnej sytuacji geopolitycznej. Nasze bezpieczeństwo zależy o losu polskiego rolnictwa. W kryzysowych czasach potrzebujemy odważnych decyzji: skracać łańcuchy dostaw, rozwijać rolnictwo miejskie, tworzyć rynki oparte na zaufaniu i partnerstwie. To […]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.